Leczenie stomatologiczne w Opolu – o nas

Rodentia to nowoczesna praktyka, która oferuje pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Zapewniamy najwyższy standard leczenia, miłą atmosferę, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Oferujemy usługi wysoko wykwalifikowanych dentystów, którzy zadbają o to, aby wizyty w gabinecie były dla Państwa możliwie jak najmniej stresujące. Nasi lekarze zajmują się wieloma dziedzinami stomatologii, w tym m.in. stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką, implantologią i leczeniem kanałowym, proponujemy także usługi doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego w Opolu. Zapraszamy również najmłodszych pacjentów.

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne zabiegi, w tym m.in. wybielanie zębów, zarówno metodą nakładkową, jak i za pomocą lampy Beyond. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem próchnicy. Jeśli chcą się Państwo zapisać na usuwanie ósemek w Opolu lub inny zabieg chirurgiczny, w naszym gabinecie zapewniamy najwyższą jakość usług.

Do przeprowadzania wszystkich zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu. Dbamy również o to, aby każdy rodzaj leczenia przebiegał bezboleśnie. W naszej ofercie znajdują się m.in. zabiegi chirurgiczne, w tym usuwanie zębów, stomatologia ogólna, leczenie kanałowe oraz implantologia. Wysoką jakość naszych usług gwarantują lekarze specjaliści, którzy posiadają bezcenne doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Zapraszamy na wizytę.

 

page

Lek. Stom. Marta Kozłowska

Lek. Med. I Lek. Stom. Piotr Hudała

Lek. Dent. Magdalena Lamm

Praktyka Dentystyczna Hudała, Kozłowska 

45-049 Opole ul. Dwernickiego 6/1

 tel. 77 44 11 000

 tel. 509 117 877

 tel. 600 332 850