Poznaj nas: leczenie stomatologiczne – Opole

Rodentia to nowoczesna praktyka, która oferuje pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne w Opolu. Zapewniamy najwyższy standard leczenia, miłą atmosferę, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Nasi specjaliści: stomatolodzy

Oferujemy usługi wysoko wykwalifikowanych dentystów, którzy zadbają o to, aby wizyty w gabinecie były dla Państwa możliwie jak najmniej stresujące. Nasi lekarze zajmują się wieloma dziedzinami stomatologii, w tym m.in. stomatologią zachowawcząestetyczną, protetyką, implantologią i leczeniem kanałowym. Proponujemy także usługi doświadczonego chirurga szczękowo-twarzowego w Opolu.

Ekstrakcja, chirurgia szczękowa i inne – zakres zabiegów

Przeprowadzamy profesjonalne i nowoczesne zabiegi, w tym m.in. wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem próchnicy. Jeśli chcą się Państwo zapisać na usuwanie ósemek w Opolu lub inny zabieg chirurgiczny, w naszym gabinecie zapewniamy najwyższą jakość usług.

Nowoczesna aparatura stomatologiczna

Do przeprowadzania wszystkich zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu możemy wykonać skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej.

Dbamy również o to, aby każdy rodzaj leczenia przebiegał bezboleśnie. Dlatego zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym – dla większego komfortu naszych pacjentów.

Zapraszamy na wizytę.

 

 

page

Lek. Stom. Marta Kozłowska

Lek. Med. I Lek. Stom. Piotr Hudała

Praktyka Dentystyczna Hudała, Kozłowska 

45-049 Opole ul. Dwernickiego 6/1

 tel. 77 44 11 000

 tel. 509 117 877

 tel. 600 332 850