Wybielanie zębów w Opolu

W naszym gabinecie wybielamy zęby przy pomocy lampy wybielającej Beyond. Zabieg wykonuje się w ciągu jednej wizyty, a efekt wybielenia zębów jest widoczny od razu.

Akcelerator Beyond®

Akcelerator Beyond® to profesjonalne, gabinetowe urządzenie do wybielania zębów dający znakomite rezultaty wybielania w czasie krótszym niż inne metody wybielania zębów. Całkowity czas wybielania to 45 minut. Podczas filtracji intensywnego niebieskiego świata emitowanego z mocą 150W, światło specjalnie zaprojektowanej żarówki halogenowej przechodzi przez soczewki optyczne i 12 000 światłowodów, dzięki czemu akcelerator Beyond® jest w stanie wyeliminować szkodliwe promienie ultrafioletowe(UV) oraz wysoką temperaturę, dostarczając wiązkę światła o długości fali 480-520 nanometrów. Ta długość fali jest optymalna przy wybielaniu zębów metodami z użyciem światła, co zostało potwierdzone naukowo.

Aby wybielanie zębów było skuteczne i przyniosło pożądane efekty, przez przystąpieniem do zabiegu należy wykonać kompleksowe leczenie stomatologiczne.

page-1

 page2

gotttkkpage

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębów