Stomatolog w Opolu – leczenie dzieci

Pierwsza wizyta u dentysty nie musi być przykrym wydarzeniem dla najmłodszych. Proponujemy Państwu szereg zabiegów przeznaczonych specjalnie dla dzieci, w tym wizyty adaptacyjne, podczas których pociechy będą mogły oswoić się z nową sytuacją, poznać personel i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Dzięki temu późniejsze regularne odwiedzanie stomatologa stanie się czymś zwyczajnym i przyjemnym, a nie smutną koniecznością. Nasi lekarze dentyści potrafią nawiązać doskonałą relację z małymi pacjentami i świetnie radzą sobie nawet z największymi urwisami.

Leczenie próchnicy w Opolu w klinice Rodentia obejmuje zabiegi dla dzieci już od najmłodszych lat. Zęby mleczne są bardziej podatne na próchnicę i dlatego konieczne jest stosowanie stomatologii zachowawczej. Jeśli nie będą leczone, próchnica natychmiast przeniesie się na zęby stałe. Zbyt wczesne wypadnięcie zepsutych zębów mlecznych utrudni poprawny rozwój szczęki i żuchwy, co doprowadzi do wad zgryzu i konieczności noszenia stałego aparatu.

Oferujemy również inne usługi w zakresie stomatologii dziecięcej, w tym m.in. usuwanie zębów mlecznych, lakowanie czy wypełnianie, a także profesjonalne czyszczenie zębów mlecznych i stałych, usuwanie kamienia i przebarwień. Zachęcamy do zabrania swojej pociechy na wizytę adaptacyjną, podczas której się poznamy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

 

24-05-2011_308_6ju(41).jpg