Wybielanie zębów w Opolu

W naszym gabinecie wybielamy zęby przy pomocy lampy wybielającej Beyond. Zabieg wykonuje się w ciągu jednej wizyty, a efekt wybielenia zębów jest widoczny od razu.

Akcelerator Beyond®

Akcelerator Beyond® to profesjonalne, gabinetowe urządzenie do wybielania zębów dający znakomite rezultaty wybielania w czasie krótszym niż inne metody wybielania zębów. Całkowity czas wybielania to 45 minut. Podczas filtracji intensywnego niebieskiego świata emitowanego z mocą 150W, światło specjalnie zaprojektowanej żarówki halogenowej przechodzi przez soczewki optyczne i 12 000 światłowodów, dzięki czemu akcelerator Beyond® jest w stanie wyeliminować szkodliwe promienie ultrafioletowe(UV) oraz wysoką temperaturę, dostarczając wiązkę światła o długości fali 480-520 nanometrów. Ta długość fali jest optymalna przy wybielaniu zębów metodami z użyciem światła, co zostało potwierdzone naukowo.

Aby wybielanie zębów było skuteczne i przyniosło pożądane efekty, przez przystąpieniem do zabiegu należy wykonać kompleksowe leczenie stomatologiczne.

 

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębówWybielanie zębów