Chirurgia stomatologiczna, leczenie zębów — efekty

W tej zakładce przedstawiamy przykładowe efekty leczenia przeprowadzone w naszym gabinecie stomatologicznym. Zdjęcia porównawcze sprzed zabiegu, w którym wstawiona została korona czy most ukazują skalę problemu, z jakim pacjent zgłosił się do dentysty. Gdy niezbędne jest bardziej złożone i skomplikowanie leczenie z pomocą przychodzi chirurgia stomatologiczna oraz inne zabiegi lecznicze. Stomatolog dopasowuje jego przebieg do indywidualnych potrzeb pacjenta, sugerując również inne rozwiązania, takie jak proteza czy wybielanie zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią przedstawiającą naszych pacjentów przed i po leczeniu stomatologicznym. Rodentia to miejsce, w którym skutecznie zadbamy o Państwa uśmiech!

sześć koron porcelanowych na podbudowie metalowej w odcinku przednim

Wykonano sześć koron porcelanowych na podbudowie metalowej w odcinku przednim.

Efekty Leczenia

Efekty Leczenia

Wykonano cztery korony protetyczne pełnoceramiczne w odcinku przednim

Efekty Leczenia

Efekty Leczenia

Efekty Leczenia

Efekty Leczenia

Zabieg obustronnego, otwartego podniesienia dna zatoki szczękowej oraz wszczepienia 5 implantów dentystycznych. Wykonanie 2 pełnoceramicznych mostów protetycznych (przykręcanych) na implantach.

Higienizacja jamy ustnej. Wykonano: skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie (usuwanie osadu nazębnego), polerownie zębów oraz fluoryzacja.

ICON – leczenie białych plamek na powierzchni szkliwa.