Implanty zębowe w Opolu

Jeśli ząb jest tak zniszczony, że leczenie kanałowe nie pomoże, wtedy niestety konieczne będzie jego usunięcie. Nie trzeba się jednak tym przejmować, bo są sposoby, aby odzyskać piękny uśmiech. Najlepiej sprawdzają się implanty stomatologiczne, czyli metalowe śrubki, które umieszcza się w kości w miejscu ubytku. Jest to rozwiązanie stałe, a do tego bardzo wygodne i praktyczne. Do tego korony protetyczne mocowane na implantach najbardziej przypominają naturalne uzębienie. Wstawienie implantu jest całkowicie bezpieczne, również dla pozostałych zębów, w które nie trzeba ingerować.

Nie tylko kwestia estetyki uśmiechu ma znaczenie w przypadku zdecydowania się na implanty stomatologiczne. Dzięki osseointegracji, czyli połączeniu implantu z kością, pacjent ma poczucie posiadania znowu własnych zębów i cieszy się maksymalnym komfortem. Implantologia umożliwia odzyskanie pięknego uśmiechu, zarówno w przypadku pojedynczych, jak i większych braków w uzębieniu. Na wszczepionym implancie zęby są odbudowywane za pomocą np. koron lub mostów. Naszym pacjentom oferujemy również protezy na implantach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu i zapisania się na wizytę kontrolną. Wszystko szczegółowo wytłumaczymy i zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Implanty zębowe to trwała, skuteczna, a przy tym najwygodniejsza metoda uzupełniania braków w uzębieniu.

im-mm

 

Lek. Med. I Lek. Stom. Piotr Hudała

Praktyka Dentystyczna Hudała, Kozłowska 

45-049 Opole ul. Dwernickiego 6/1

 tel. 77 44 11 000

 tel. 509 117 877

 tel. 600 332 850