Leczenie kanałowe – profesjonalne zabiegi

Leczenie endodontyczne (kanałowe) dotyczy zaawansowanych uszkodzeń zębów, kiedy zmiany są poważne i nieodwracalne. Głównie jest to efektem postępującej próchnicy lub złamania czy też zwichnięcia zęba. Endodoncja to zazwyczaj jedyna szansa na uratowanie zęba, który w innym wypadku byłby usunięty. Zatem jeśli chcemy uniknąć ekstrakcji zęba i konieczności wstawienia implantu dentystycznego, trzeba zdecydować się na leczenie kanałowe. Tym bardziej, że zabiegi przeprowadzane są ze znieczuleniem, w całkowicie bezbolesny sposób.

O przyjemną atmosferę zatroszczą się nasi doświadczeni dentyści, którzy potrafią odpowiednio podejść do każdego pacjenta i bezstresowo przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane leczenie kanałowe. W klinice Rodentia używamy nowoczesnych i niezwykle precyzyjnych urządzeń, za pomocą których usuwa się zainfekowaną miazgę z zęba, oczyszcza i dezynfekuje kanał, po czym jest on wypełniany. Wszystko odbywa się pod znieczuleniem, zupełnie bezboleśnie. Zapewniamy naszym pacjentom atrakcyjne ceny i maksymalny komfort podczas każdej wizyty. W gabinecie wykonujemy również zdjęcia rentgenowskie, które są niezbędne podczas leczenia kanałowego.

Oferujemy Państwu również leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem. W naszym gabinecie zajmuje się tym nasza Pani Dr Magdalena Lamm.

Serdecznie zapraszamy

 Fotolia z papryczką

Lek. Stom. Marta Kozłowska

Lek. Dent. Magdalena Lamm 

Praktyka Dentystyczna Hudała, Kozłowska 

45-049 Opole ul. Dwernickiego 6/1

 tel. 77 44 11 000

 tel. 509 117 877

 tel. 600 332 850